Prawo Jazdy Mrągowo

PJK Ośrodek Szkoleniowy Mrągowo

ZADZWOŃ: 665 83 82 81

 

Kurs e-learningowy - prawo jazdy kat. B - PJK Ośrodek Szkoleniowy (wpisowe 300 zł.)

 

 

 

Promocja X - XII 2022r. Gwarancja zdawalnośći!!!

 

 

Codziennie - dzisiaj, jutro lub pojutrze zacznij kurs, kiedy chcesz!

(zadzwoń i zapytaj, jak to zrobić?)

 

Kurs na prawo jazdy (teoria) e-learningowo – wykorzystaj cenny czas!

Informujemy, że metoda e-learningu dotyczy każdego rodzaju kursu z zakładki "oferta szkoleń"

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników szkoleń oraz reagując na trendy na rynku i aktualną sytuację, która sprawia, że chcemy efektywnie wykorzystać czas spędzony w domu, opracowaliśmy innowacyjną metodę nauczania. Nasz nowy kurs teoretyczny przez Internet połączony z indywidualnymi konsultacjami z instruktorem, pozwala kursantom przyswajać tajniki prawa jazdy w dogodnym miejscu i czasie, a nam na bieżąco monitorować postępy naszych kursantów.

 

Od teraz wybierając dowolny kurs z naszej oferty, część teoretyczną kursu można odbyć w formie profesjonalnego, certyfikowanego kursu przez internet, a następnie zdać egzamin państwowy z teorii. W trakcie szkolenia jesteśmy do Państwa dyspozycji i wszystkie wątpliwości omawiamy telefonicznie lub na spotkaniu w ustalonym terminie — wybierz ten sposób szkolenia i zgarnij rabat 100 zł.

 

Następnie przystąpisz do szkolenia praktycznego — terminy ustalamy indywidualnie i w dogodnych dniach i godzinach!

 

W szkoleniach e-learningowych podobnie jak w szkoleniach tradycyjnych dbamy o to, aby prezentować kursantom materiały na najwyższym poziomie oraz na bieżąco śledzić efekty i poziom znajomości przyswojonego materiału. Dzięki temu mamy pewność, że osiągniemy najwyższą jakość i dokładne zrozumienie materiału od początku, aż do końca szkolenia. Właśnie dlatego do tradycyjnego e-learningu opracowaliśmy dodatkową metodę realizacji szkoleń, gdzie do standardowego procesu nauki dodajemy jeszcze autorski program monitorowania wiedzy.

 

Ten proces w naszej firmie nie jest tylko „przerobieniem” materiału, żeby go zaliczyć, a następnie zapomnieć o nim! Naszym kursantom udostępniamy kompletny pakiet wiedzy w profesjonalnym i wygodnym systemie internetowym, który w połączeniu z autorskim programem naszej firmy wnosi dodatkową jakość, która uzupełnia proces nauczania, daje pełne przygotowanie teoretyczne, zrozumienie przepisów i wyobrażenie o ruchu drogowym oraz przygotowuje do egzaminu i samodzielnej jazdy.

 

Jesteśmy ekspertami w naszej branży. Stawiamy na nowatorskie metody nauczania, kreatywne podejście do każdego klienta i zagadnienia, które go nurtują.

 

 

Więcej informacji w zakładce SZKOLENIA oraz KONTAKT

 

 

Więcej dowiesz się w naszym biurze lub pod nr tel. 665 83 82 81